ЩО ТАКЕ ГАЗОБЛОК (ГАЗОБЕТОН). ХАРАКТЕРИСТИКИ, ВАГА, РОЗМІРИ.

Газобетон (газоблок) - це легкий пористий будівельний матеріал, який використовується для кладки зовнішніх і внутрішніх стін, а також створення перегородок. Він добре піддається обробці найпростішими інструментами. Газоблоки відмінно розпилюються, свердляться і строгаются. Також в них можна без проблем забивати цвяхи і скоби.

Газобетон: характеристики

  • Міцність. Досягається завдяки автоклавній обробці, яка підвищує ступінь кристалізації пор. Висока міцність дозволяє зводити з газоблоків триповерхові будинки і висотні конструкції.
  • Низька теплопровідність, відмінні теплозахисні властивості. Це дає можливість відмовитися від додаткової теплоізоляції і тим самим заощадити близько 20% коштів, які витрачаються на опалення будівлі. Крім цього, газобетон - не горючий матеріал.
  • Довговічність. Стіни з газоблоків здатні вистояти більше 100 років. І, що важливо, такі будови не мають ні найменших ознак руйнування.
  • Екологічність. Для виготовлення блоків використовуються тільки природні складові: пісок, вапно, вода та ін. Газоблоки даною характеристикою поступаються тільки дереву. Однак, на відміну від останнього, вони не гниють і не горять.

Газобетон: розміри, вага

Газоблоки діляться на перегородкові та стінові. Перші мають товщину 75, 100, 120, 150, 200 мм. Інші - вище 200 мм. Найбільш ходовий розмір газоблоку - 200x300x600 мм, де 200 - висота, 300 - ширина, а 600 - довжина. Не потребує утеплення газоблок, розміри якого по товщині складають 360 мм і вище.

Стінові газоблоки мають вагу від 12 до 48 кг, а перегородкові - 6-24 кг. Маса вказана при вологості повітря 75-80%.

Дослідження і розробки в будівельній сфері призвели до поширення сучасного стінового матеріалу - газобетону. Матеріал має гарні звуко- і теплоізоляційні властивості, він повністю відповідає всім вимогам пожежної безпеки. Маючи невелику вагу, газоблок здатний витримувати великі навантаження, тому й поширений як надійний матеріал для зведення стін в житловому і комерційному будівництві. Через низьку теплопровідність цей штучний камінь створює в приміщенні приємний мікроклімат, схожий з умовами в дерев'яному будинку. Завдяки пористій структурі, газоблок СТОУНЛАЙТ, ціна якого цілком прийнятна, зберігає тепло в кілька разів краще за багатьох інших будівельних матеріалів.

Особливості газобетону

Газоблок Стоунлайт відноситься до категорії легких бетонів, створюється в результаті реакції алюмінієвої крихти з киснем. При нагріванні виділяється газ і утворюються повітряні бульбашки. Як правило, газоблоки виробляються фабричним методом: вони піддаються сушці, а для формування кожного блоку використовується струнна порізка. Така різка забезпечує виробам правильну геометрію, що в майбутньому дозволяє здійснювати якісне укладання в короткі терміни. Унікальна молекулярна структура матеріалу дає можливість легко розпилювати, фрезерувати і свердлити газобетон, роблячи його універсальним.

Газоблоки СТОУНЛАЙТ: переваги в будівництві

Легке транспортування, обробка і укладання цього штучного каменю дозволяють вважати його одним із самих практичних матеріалів. Що може бути зручніше у будівництві, ніж використання матеріалу невеликої ваги і точні розмірів? При цьому немає необхідності застосовувати спецтехніку для його переміщення по будівельному майданчику. Завдяки цим факторам істотно скорочуються терміни будівництва і, відповідно, підвищується його економічна ефективність.

Газоблок СТОУНЛАЙТ - захищеність і безпека

Купити газоблоки варто вже хоча б тому, що крім згаданих достоїнств він ще екологічно чистий і нешкідливий. Навіть при виникненні пожежі в приміщенні, газобетон спалах не підтримає, більш того, при нагріванні не виділить ні токсичних, ні небезпечних речовин. За рівнем радіації він більш безпечний, ніж бетонна суміш або цегла, і за цими показниками близький до дерева. Газоблок, купити який ви легко можете в Києві, і з точки зору електромагнітних забруднень абсолютно безпечний. Мало того, газобетон не схильний до дії цвілі або грибків - їм просто нічим харчуватися.

Газоблок: ціна питання

Газоблоки Стоунлайт укладаються на клей, що є безперечною перевагою. Навіть незважаючи на те, що клейовий розчин в два рази дорожче, ніж цементний, використовуваний, наприклад, при зведенні стін з піноблоків, його застосування переважніше і вигідніше. По-перше, клейовий розчин практично виключає містки холоду, роблячи будинок тепліше, а по-друге, шар клею при кладці геометрично правильного газоблоку становить всього два міліметри. Шар цементного розчину для кладки піноблоку - один сантиметр. Та й готувати клей набагато зручніше і швидше, ніж цементний розчин.

Хочете зробити будівництво максимально дешевим - рекомендуємо купити газоблок СТОУНЛАЙТ! Доступна ціна на газобетон, зручність в укладці, його надійність і безпеку роблять газоблоки в Києві одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів.

Ознайомитися з розмірами і ціною газоблоків ви можете на нашому сайті metalbudservice.kiev.ua. у відповідному розділі.