Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ми працюємо на Ваш успіх!
0
Мій кошик

Катанка: Металевий пруток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Катанка (металевий пруток)

 

Це - сортовий металопрокат, представлений металевим прутом з круглим перетином, при діаметрі від 5-ти до 14-ти мм. Виробляється з низьколегованих сталей, методом гарячої прокатки. Залежно від діаметра, катанку постачають в бухтах (єдиний відрізок, масою від 100 кг до 1 тонни) або прутках. За бажанням покупця, прутки можуть бути порізані на певну довжину. Виробництво контролюється перечнем ГОСТів, якими вказані діаметр, маса, граничні відхилення та точність. Згідно з вимогами, катанка повинна мати овальність, не вище 50% від суми граничних відхилень діаметра. Кривизна прутків - менше ніж 0,2% довжини (перевіряють на ділянці довжиною 1 метр, на відстані 1,5 метра від краю). Відхилення від діаметра по всій довжині має бути менше ніж 5%.

 

Сортамент катанки та використання

Катанка ділитися на види, в залежності від способу охолодження і точності.

За способами охолоджень, підрозділяється, як охолоджена:

  • природним чином (ВО);
  • одностадійним прискореним методом (УО1);
  • двохстадійною прискореним методом (УО2).

При природному охолодженні отримують якісний міцний дріт, який добре гнеться, при другому і третьому методі отримують, так звану, напів-розжарений або розжарений дріт.

Залежно від точності, її вважають звичайною (В) або підвищеної (Б).

На сьогодні, випускають катанку таких видів:

  • легіровану;
  • зварювальну;
  • пружинну;
  • колючу;
  • оцинковану.

Якщо ж для випуску використовується кольоровий метал, катанка може бути алюмінієва або мідна.

Ціна на катанку вказується за метр і залежить від металу, з якого вона виготовлена, точності, способу охолодження.

Катанка може бути використана як готовий продукт для самостійного застосування, або ж як заготівля для випуску електродів або дроту для зварювання, виробництва гвинтів, цвяхів, сіток, болтів. Так само використовують в складі кабелів і проводів, тросів, при армуванні залізобетонних конструкцій, у виробництві сталевої арматурної сітки, при кладці стін, як прут для збільшення міцності. Катанка використовуватися як арматура або стрижень в залізобетонних конструкціях.

На основі катанки випускається арматура для будівельних робіт, а самостійно може бути використана як дріт для монтажу дерев'яних або бетонних конструкцій.

Переваги покупок з «Металбудсервіс Трейд»


Якщо вам потрібна катанка та ви багато разів говорили собі: "піду і куплю", але кожен раз зупинялися через небажання стояти в черзі, невиправданої вартості, відсутності можливості роздрібної покупки або ж через те, що у вашому місті не проводиться продаж даного товару, вам допоможуть зробити покупку консультанти «Металбудсервіс Трейд».

На сайті нашої компанії розташований зручний каталог товару з докладним описом і характеристиками. У прайсі вказана вартість на всі доступні до покупки товари. У нас ви можете купувати як гуртом, так і в роздріб. Ми можемо продавати і доставляти вам стільки раз, скільки буде потрібно протягом усього будівництва.

Щоб купити катанку (дріт, пруток металевий) за ціною виробника, достатньо лише відвідати наш сайт, вибрати товар і замовити потрібну кількість, а наші консультанти оформлять доставку в будь-який куточок країни.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність!

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці ☞ Угода користувача.