Різновид зварної металевої сітки, що використовується для посилення (армування) будівельних конструкцій.

Цей будівельний матеріал застосовується для закріплення вертикальних і горизонтальних поверхонь. Використання армуючої сітки дозволяє зробити поверхню монолітною структурою, що підвищує механічну міцність конструкції.

Сьогодні в приватному будівництві кладочна сітка зварна використовується як армуючий елемент. За нормами СНИП сітка кладочна армуюча повинна використовуватись як мінімум в одному з п'яти рядів цегляної кладки. Але там де передбачається велике навантаження на кладку, використання сітки кладочної армуючої можливо і в кожному третьому ряду. Ціна на сітку кладочну армуючу в Києві порівняно невисока, проте коливання у вартості вихідної сировини (дроту ВР-1) і підвищений попит у весняно-літній період можуть призводити до її незначного подорожчання.

КЛАДОЧНА (АРМУЮЧА) СІТКА

Сітка кладочна (армуюча) - це зварний варіант сітки, отриманий завдяки взаємоперпендикулярному приварюванню дротів, що мають діаметр 3 - 5 мм на пристроях точечного зварювання. Така зварна металева сітка є елементом армування в будівництві конструкцій із залізобетону і цегли. Також армуюча сітка використовується при обробці монолітних конструкцій із залізобетону, при армуванні цегляних кладок, при заливці підлог, фундаментів, перекриттів, в штукатурних роботах при будівництві автомобільних доріг та стежок.
 

Сітку кладочну армуючу як правило, за оптовими цінами купити в Києві можна на будівельних базах або в будівельних магазинах (супермаркетах), однак за хорошою ціною і високої якості кладочну армуючу сітку можна придбати саме у нашої компанії. Армуючу кладочную сітку також називають сіткою для цегляної кладки, зварною металевою сіткою або армуючим елементом для залізобетонних конструкцій і фундаментів.

Сітка армуюча (армопояс) має базові габарити - 1х2м та складається з вічок, розмірами від 50 до 100 мм. Однак поряд з тим, наша компанія пропонує економічні пропозиції армуючої сітки з вічком в 65х65 мм, 70х70 мм, 110х110 мм, 125х125 мм і навіть 150х150 мм, при можливих діаметрах дроту 2,3 мм, 2,5 мм, 3 мм, 3,5 мм , 4 мм, 4,5 мм, 5 мм, 5,5 мм, 6 мм, 6,5 мм. Крім того, ми виробляємо сітку армуючу на виробничій базі в Києві з розмірами вічок 50х50 і 100х100 в стандартних картах 1,00х2,00 мм і в картах розміром на 0,25х2,00 м, 0,38х2,00 м, 0,50х2, 00 м, і 0,60х2,00 м. Під замовлення клієнта можливо виробництво будь-якого типу звареної сітки кладочної армуючої за узгодженою ціною. Наша компанія має власний автотранспорт для доставки сітки армуючої по Києву та Київській області. Завдяки цьому вартість кінцевої карти армуючої сітки будь-якого розміру істотно нижче, а така сітка використовується в малоповерховому будівництві більш ефективно.

Переваги сітки кладки (армуючої) і наші пропозиції.

Сітка кладочна армуюча застосовується з метою підвищення якості і міцності стін будівель перед вирівнюванням. Її частіше використовують при будівництві багатоповерхових конструкцій, саме це дозволяє збільшити опірність стін факторам механічного характеру і до природних впливів (дощ, вітер).

Сітка кладочна армуюча (армопояс) це зварна сітка і використовується в інших сферах діяльності. Наприклад, при армуванні залізобетонних конструкцій, при укладанні кахлю, оштукатурюванні стін, при проведенні робіт, пов'язаних з обробкою приміщень, в процесі гірничих виробок і при зміцненні шахт. Також сітку кладки армуючої використовують при будівництві доріг, при цьому використовують сітку армуючу з осередком великих діаметрів 100х100 мм, 150х150 мм, 200х200 мм, а купити її можна в Києві за хорошою ціною на нашому складі.

Сітка зварна кладочна виготовляється у вигляді плоских карт 1х2 м, які потім ріжуться в необхідний розмір: 0,25х2,00 м, 0,38х2,00 м, 0,50х2,00 м, і 0,60х2,00 м, при тому ціну такої порізки наша компанія не перекладає на плечі клієнта і рахує карту сітки армуючої в метрах квадратних незалежно від типорозміру самої карти.

Добова потужність виробництва до 1500 м2.

Ми пропонуємо клієнтам найкращі умови поставки і ціну в Києві на зварну металеву сітку кладочну армуючу, працюючи під замовлення і можливо в кілька змін, щоб виконати його в строк. Відвантажити сітку кладочну армуючу з нашого складу можливо без черг і в найбільш зручний для клієнта час, починаючи з 8 години ранку і до 23:00. Тому купити сітку кладочну (армуючу) в Києві у нашій компанії можна з максимально ефективною логістикою, недорогою доставкою і за хорошою ціною. Завантаження сітки кладочної (армопояс) в автотранспорт клієнта проводиться кран-балкою, якщо подано бортовий автотранспорт або вручну, при невеликих обсягах або тентованому транспорті. Доставка зварної кладочної армуючої сітки по Україні може бути здійснена як транспортом клієнта так і окремими перевізниками або транспортними компаніями.

Ми використовуємо обладнання, що забезпечує високу якість зварювання металевих прутків - основи армуючої сітки. Тому навіть при не дуже обережному транспортуванні і вантажно-розвантажувальних роботах - зварна карта кладочної армуючої сітки зберігає цілісність всіх зварних з'єднань в місцях приварювання по всій довжині виробу. Виготовляється армуюча сітка кладочна з дроту ВР-1 рифленого, тобто з насічками як на арматурі, що забезпечує всьому виробу необхідні властивості.

Купити кладочную сітку можливо в Києві, але ми також здійснюємо доставку по всій Україні, а остаточна ціна зварної сітки кладочної армуючої безпосередньо залежить від діаметру дроту, розміру вічка, обсягу закупівлі та пункту доставки.

На сайті «МеталБудСервiс» metalbudservice.kiev.ua у відповідному розділі пропонується армуюча сітка кладочна (армопояс) різних розмірів, та купити її в Києві Ви можете за доступною ціною.