Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ми працюємо на Ваш успіх!
0
Мій кошик

Металоконструкції та Металообробка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦІЇ ВІД ТОВ «МЕТАЛБУДСЕРВІС ТРЕЙД»

Черкасы

Чи може холодна конструкція з металу бути символом краси? Досить поглянути на знамениту Ейфелеву вежу, що велично здіймається над Парижем, або уявити собі купол Ісаакіївського собору, чия монументальна краса вражає людей вже не одне століття, і відповідь на питання з'явиться сама собою - звичайно ж, може! Головне, щоб за втілення настільки прекрасних ідей взялися не менш вправні руки.

Компанія "МеталБудСеріс" займається виробництвом і зведенням металоконструкцій, починаючи з 2005 року. За весь цей час ми змогли проявити себе в проектах самого різного масштабу і призначення: житлові і громадські приміщення, промислові комплекси, прольотні каркаси мостів і основи для доменних печей, резервуари і гальдери, опори ліній електропередач та мачти, сходи та стелажі, ангари та різного роду огорожі - все це і багато іншого було не раз втілено в життя із використанням наших виробничих потужностей. Ми створимо будь-яку необхідну Вам конструкцію, враховуючи при цьому всі нюанси замовлення в індивідуальному порядку. І для кожного завдання обов'язково знайдемо найбільш міцне, оригінальне, екологічне і довговічне рішення.

«МЕТАЛБУДСЕРВІС ТРЕЙД» виконує весь необхідний спектр робіт самотужки, ретельно контролюючи якість і відповідність проекту на всіх етапах робіт.

Ми здійснюємо:

Проектування металоконструкцій. Відповідно з поставленим завданням ми розробляємо індивідуальне рішення, яке допоможе досягти поставлених Вами цілей.

Виготовлення металоконструкцій. Ми самостійно виробляємо всі складові майбутньої конструкції, їх допоміжні і кріпильні елементи, що є запорукою якості кожної деталі.

Збірка металоконструкції. Якісний монтаж готового виробу, будь то величезний ангар або невеликий резервуар, є гарантією надійної і довгої його служби.

Ремонт, оздоблення, фарбування металоконструкцій з використанням захисних складів, порошкових барвників, плазмового напилення.

Ми можемо виконати повний комплекс робіт, починаючи з розробки проекту і закінчуючи складанням, установкою і обробкою конструкції, можемо приєднатися до вирішення завдання на одному з його етапів або ж виготовити лише певний елемент для Вашого особистого проекту - сходовий проліт, огорожу або стелаж. Але незалежно від виду робіт ми гарантуємо високу надійність і довговічність, швидкість і точність складання, широкі можливості дизайну і доступну вартість як на матеріали, так і на весь спектр монтажних та оздоблювальних робіт. Що б Ви не задумали, компанія «МЕТАЛБУДСЕРВІС ТРЕЙД» готова взяти на себе реалізацію ваших ідей, втілюючи їх у величній надійності і красі сучасних металевих конструкцій.

.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору